JAVAD GNSS

... a v rukou máte TRIUMPH

Tracy - aplikace pro RTK a post-processing

Tracy RTK - snadné měření metodou RTK

Tracy RTK - snadné měření metodou RTK

Tracy RTK je velmi obsáhlý a sofistikovaný obslužný program pracující na platformě operačního systému Windows Mobile. Kontroler s programem Tracy plně ovládá příjímač satelitních signálů Triumph-1 a dovoluje i ukládání měřených dat do své vnitřní paměti. Komunikace mezi kontrolerem Victor a přijímačem je realizována prostřednictvím Bluetooth.

Aplikace Tracy je nainstalována ve velmi odolném GNSS kontroleru Victor, který je naprosto vodotěsný a je schopen pracovat i za extrémních teplot. Ovládání kontroleru a přijímače je velmi intuitivní a dovoluje rychlý a bezpečný postup při měření RTK.

Tracy PP - aplikace pro post-processing

Zpracování měřených dat prostřednictvím post-processingu je jedním z běžných a tradičních postupů při měření v systémech GNSS. Prostřenictvím aplikace Tracy PP je možné sbírat data i při statickém měření pro následné post-procesingové vyhodnocování.

Příklady obrazovek při měřeni s aplikací Tracy

RTK v S-JTSK

RTK v S-JTSK

  • jeden GNSS přijímač,
  • dvě SIM karty,
  • jeden kontroler,
  • globální klíč GK2013,
  • NTRIP korekce od libovolného poskytovatele,
  • žádné propojovací kabely při měření.

Aktuální cena RTK sestavy

 

 
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti