JAVAD GNSS

... a v rukou máte TRIUMPH

Odolný kontroler Victor pro řízení GNSS přijímače

Victor - velmi odolné PDA pro měření GNSS

Victor - velmi odolné PDA pro měření GNSS

Odolné polní PC Victor je určen pro práci i v těch nejméně příznivých povětrnostních podmínkách o čemž svědčí vynikající charakteristika odolnosti IP 67. Bez problémů funguje i za extrémních teplot.

PDA Victor je vpravdě unikátní polní počítač. Je naprosto odolný vůči vodě, prachu, písku, námraze či sněhu. Mimo to je polní počítač Victor možné používat za teplot v rozmezí od -20°C do +55°C. Výkonná vnitřní baterie umožňuje, aby vydržel úžasných 20 hodin práce. Ruční počítač Victor má skvěle čitelnou barevnou dotykovou TFT obrazovku a je jej možné ovládat i prostřednictvím velkých kláves, které mají možnost podsvícení.

PDA Victor je vybaveno BluetoothPDA Victor má pro propojení s externími zařízeními vestavěné komunikační porty RS-232 (9 pinů) a USB mini (typy A i B). Polní počítač je dále možné připojit i k Wi-Fi nebo komunikovat prostřednictvím Bluetooth. Vnitřní paměť je 512 MB. Vynikají výkon  PDA Victor zajišťuje procesor PXA270 520 MHz a má 128 MB RAM.

PDA Victor má nainstalován operační systém Windows Mobile včetně Microsoft Mobile Office (Word, Excel, PowerPoint) a mnoho dalších aplikací jako např.: Microsoft Internet Explorer, Microsoft Outlook Mobile, Microsoft ActiveSync 4.1, Záznamník, Windows Media Player 10.x Mobile...

Victor je v součinnosti s aplikačním programem Tracy připraven pro měření a vytyčování metodou RTK i pro řízení sběru dat pro post-processing.

RTK v S-JTSK

RTK v S-JTSK

  • jeden GNSS přijímač,
  • dvě SIM karty,
  • jeden kontroler,
  • globální klíč GK2013,
  • NTRIP korekce od libovolného poskytovatele,
  • žádné propojovací kabely při měření.

Aktuální cena RTK sestavy

 

 
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti