JAVAD GNSS

... a v rukou máte TRIUMPH

GNSS přijímač Javad Truimph-1

Přijímač Triumph má čip s 216 kanály pro příjem signálů

Přijímač Triumph má čip s 216 kanály pro příjem signálů

Základním stavebním kamenem systému je výkonný čip TRIUMPH. Tento integrovaný obvod má velmi malé rozměry 17 x 17 mm, přesto se do něj podařilo umístit impozantní množství funkcí.

Čip Triumph obsahuje 216 kanálů pro sledování signálů ze sítí GNSS (Global Navigation Satellite System). Uvedených 216 kanálů umožňuje čipu rychlé získávání údajů i v případech, kdy je intenzita signálů slabá. Přijímač Triumph je schopen detekovat a přijímat signály i v blízkosti budov a pod stromy.

Nedílnou součástí čipu je i výkonný mikroprocesor 220 MHz, CPU s matematickým koprocesorem (FPU) a 4MB vnitřní paměti pro zpracování dat. Dalším znakem čipu Triumph je jeho nízká energetická náročnost 0,2 - 1W.

Zajímá vás možnost měření metodou RTK s Javad? >>

Dostupné GNSS signály

Dostupné GNSS signály

Čip TRIUMPH sleduje a vyhodnocuje signály ze všech již dnes existujících nebo připravovaných satelitních systémů.

  • výčet provozovaných systémů: GPS (USA), GLONASS (Rusko)
  • rozšiřující systémy: WAAS (USA), EGNOS (Evropská unie)
  • systémy ve vývoji: Compass/Beidou (Čína), Galileo (Evropská unie), QZSS (Japonsko)

Charakteristickým technickým vylepšením čipu Triumph je pět odrušovacích filtrů, které jsou schopné tlumit v pěti různých pásmech interference elektromagnetického vlnění až do hladiny intenzity zvuku 60 dB. Podobně integrované algoritmy Viterbi a cyklický redundantní součet (CRC), značně zrychlují řešení nutných výpočetních úloh a eliminaci případných chyb.

Vysoká odolnost, kompaktní konstrukce

Vysoká odolnost, kompaktní konstrukce

GNSS přijímač Triumph je konstruován pro celodenní pracovní nasazení. Jeho vodotěsná schránka je velmi odolná vůči povětrnostním i teplotním vlivům. Veškeré konektory jsou dobře dostupné a jsou umístěny na spodní, tedy dobře chráněné, straně zařízení. Stejně tak klávesnice MinPad a schránka pro vložení SIM karty (pro příjem RTK korekcí) je ve spodní části GNSS přijímače Triumph.

GNSS přijímač Triumph komunikuje s ultra-odolným kontrolerem Victor prostřednictvím technologie Bluetooth. K běžnému stolnímu počítači jej lze připojit přes sériový nebo USB kabel. GSM anténa pro příjem korekcí při měření metodou RTK se našroubovává na objímku ve spodní části přijímače Triumph.

Fotogalerie

RTK v S-JTSK

RTK v S-JTSK

  • jeden GNSS přijímač,
  • dvě SIM karty,
  • jeden kontroler,
  • globální klíč GK2013,
  • NTRIP korekce od libovolného poskytovatele,
  • žádné propojovací kabely při měření.

Aktuální cena RTK sestavy

 

 
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti