JAVAD GNSS

... a v rukou máte TRIUMPH

GNSS přijímač nové generace - Javad Triumph VS

Zázračná malá krabička se jmenuje Triumph V.S.

Zázračná malá krabička se jmenuje Triumph V.S.

Triumph V.S. - tento kompaktní GNSS přijímač z dílny společnosti Javad je přímo nabitý nejmodernější technologií a přes své malé rozměry a hmotnost dokáže pravé divy. Podívejme se jen na výčet parametrů a vybavení v základní sestavě:

216 All-In-View kanálů; GPS L1/L2/L2C/L5; GLONASS L1/L2; 5 Hz RTK/DGPS Rover; RTK/DGPS Base; 5 Hz registrace; 256MB vnitřní paměti; 4GB karta typu MicroSD; dva porty USB; RAIM;  komunikační kanál (UHF nebo GSM / GPRS / EDGE); vnitřní trojfrekvenční geodetická anténa pro GPS, GLONASS i Galileo; vestavěný kontroler s barevnou dotykovou obrazovkou 800x480 pixelů včetně software; Advanced Multipath Reduction - redukce falešných odrazů; WAAS/EGNOS; WiFi 802.11b; Bluetooth; vynímatelný a dobíjitelný bateriový box pro více než 10 hodin práce (7.2V, 8.8Ah-63.36Wh); externí nabíječka; přenosná taška; ramenní popruh; monopod; síťový kabel a USB kabel; redukce pro upevnění na stativ; stylus k dotykové obrazovce a nožky pro postavení Triumphu na stůl. Komumikace s GNSS přijímačem je samozřejmě v češtině.Video ukázky ovládání GNSS přijímače Triumph VS

Možnosti rozšíření a další volby

Základní sestavu Triumph V.S. lze dále rozšířit o:

Galileo E1/E5A pro všechny současné a budoucí satelity sítě Galileo; rychlost RTK až 100Hz; rychlost záznamu až 100Hz; až 4GB vnitřní paměti; druhý komunikační kanál (UHF nebo GSM/GPRS/EDGE); připojení externí antény; Ethernet; časové signály (Event Marker a 1-PPS); 0.2mm dynamická kalibrace pro Glonass (patentovaná funkce dostupná pouze u přijímačů Javad); In-Band Interference Rejection (tato volba ruší interference způsobené vlněním TV a radiových signálů - patentovaná funkce dostupná pouze u přijímačů Javad).

Audio and Visual Aid/Correction - vestavěný sklonoměr a kompas nezobrazují své hodnoty pouze na obrazovce. Zjištěné hodnoty se přenášejí do přijímače a vnitřní software je využívá pro výpočty oprav a tím pro zvýšení přesnosti měření. Dva vestavěné fotoaparáty pak mohou synchronizovaně snímat situaci před a pod přijímačem v době měření. Stejně tak je možné ke každému měření pořizovat zvukový záznam.

Lift & Tilt je výhodná funkce přijímače Triumph VS, která umožňuje automatizované měření bez nutnosti sledovat displej přijímače. Přijímače Triumph V.S. se dokonce ani není nutné dotýkat! Impuls k měření dáte přijímači tím, že jej postavíte do svislé polohy. A opačně, měření ukončíte tak, že přijímač z jeho svislé polohy skloníte. Jednodušší to už být nemůže.

Více o Lift & Tilt >>

Triumph V.S. - fotogalerie

RTK v S-JTSK

RTK v S-JTSK

  • jeden GNSS přijímač,
  • dvě SIM karty,
  • jeden kontroler,
  • globální klíč GK2013,
  • NTRIP korekce od libovolného poskytovatele,
  • žádné propojovací kabely při měření.

Aktuální cena RTK sestavy

 

Podívejte se...

Obrazovky aplikace Triumph VS

Vidouokázky a výuková videa

 
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti