JAVAD GNSS

... a v rukou máte TRIUMPH

Měření metodou RTK v sítích GPS, GLONASS

Metoda RTK a Javad GNSS

RTK (Real Time Kinematic) je moderní metoda při které GNSS přijímač zpracovává diferenciální RTCM korekce ze základnové stanice nebo ze sítě permanentních referenčních stanic. Na základě těchto korekcí a vlastních informací ze signálů sítí GPS, GLONASS (v budoucnu i GALILEO) okamžitě vyhodnocuje svoji reálnou polohu v terénu. Přijímač Triumph přijímá korekce ze všech sítí permanentních referenčních stanic u nás.

Javad GNSS nabízí pro měření metodou RTK špičkový přijmač GNSS signálů Triumph-1. Jako kontrolér je možné využívat  buď kontroler Victor s programem Tracy nebo moderní kontroler Victor VS s obrazovkou s rozlišením 800 x 480 pixelů. Aplikace Tracy slouží k ovládání pohyblivého přijímače (roveru). Přijímač Triumph-1 je značně variabilní a proto si každý může zvolit takovou konfiguraci systému, která je pro něj nevhodnější.

Mezi nejčastěji využívané a zároveň celoplošné sítě permanentních referenčních stanic u nás patří Czepos, TopNET a VRS Now.Aktuální cena RTK sestavy

RTK v S-JTSK

RTK v S-JTSK

  • jeden GNSS přijímač,
  • dvě SIM karty,
  • jeden kontroler,
  • globální klíč GK2013,
  • NTRIP korekce od libovolného poskytovatele,
  • žádné propojovací kabely při měření.

Aktuální cena RTK sestavy

 

 
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti