JAVAD GNSS

... a v rukou máte TRIUMPH

Doporučené sestavy pro metodu RTK

Doporučené konfigurace RTK sestav - vodítko pro uživatele

Doporučené konfigurace RTK sestav - vodítko pro uživatele

GNSS přijímač Javad Triumph obsahuje téměř neomezené možnosti pro konfiguraci a nastavení. Je to dáno filosofií společnosti Javad GNSS, která necílí využívání svých produktů pouze na jedinou úzkou oblast.

Základní konfigurace proto slouží jen jako první vodítko při rozvahách o pořízení sestavy pro měření a vytyčování metodou RTK.

Geodetická GPS

Pod pojmem geodetická GPS se většinou rozumí základní sestava, kterou tvoří GNSS přijímač s kontroler. Naším špičkovým řešením pro měření a vytyčovnání v S-JTSK je pak RTK sestava Javad Triumph-1, která zpracovává všechny dostupné signály ze sítí GPS i GLONASS. Tuto geodetickou GPS ji lze již nyní nebo v budoucnu rozšířit o příjem signálů satelitní sítě GALILEO. RTK sestava Javad přijímá on-line korekce ze všech sítí celoplošných referenčních stanic Czepos, Top NET a VRS Now. Nabízíme dva typy kontrolerů, Victor a Victor VS.

Více informací o RTK sestavěČasto používané označení geodetická GPS již neodpovídá současné situaci. Správné označení, které souhrnně označuje měření polohy pomocí satelitů, by mělo být geodetická GNSS, případně GNSS pro geodety.Aktuální cena RTK sestavy

Základní stavební kameny RTK sestavy Javad

RTK v S-JTSK

RTK v S-JTSK

  • jeden GNSS přijímač,
  • dvě SIM karty,
  • jeden kontroler,
  • globální klíč GK2013,
  • NTRIP korekce od libovolného poskytovatele,
  • žádné propojovací kabely při měření.

Aktuální cena RTK sestavy

 

 
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti