JAVAD GNSS

... a v rukou máte TRIUMPH

CONGO - síť pro pozorování satelitů Giove

Rozložení pozemních stanic systému CONGO

Rozložení pozemních stanic systému CONGO

COoperative Network for GIOVE Observations (CONGO)

CONGO je akronym pro pozemní síť stanic, která je rozložená po všech kontinentech zeměkoule a slouží (mimo jiné) ke sledování satelitů budovaného systému Galileo.

Po vyslání prvních prototypů satelitů (družice GIOVE-A a GIOVE-B) budoucího evropského globálního navigačního satelitního systému Galileo Evropskou kosmickou agenturou (ESA), se pro testování signálů přenášených těmito satelity využívá globální síť GNSS přijímačů CONGO. Ta slouží nejen pro systém Galileo, ale například i pro další budovaný systém - QZSS. Všechny pozemní stanice tohoto systému vysílají svá data v reálném čase prostřednictvím NTRIP protokolu.

Přijímače JAVAD pracují na 21 ze 23 pozemních stanic sítě CONGO!

O vysoké kvalitě a vynikajících parametrech systémů Javad svědčí nejen celosvětové využívání systémů Javad ve všech oblastech lidské činnost, ale i to, že na 21 z celkem 23 pozemních stanic systému CONGO (pozemní síť pro Galileo a QZSS) najdete GNSS přijímače od společnosti Javad - stav k březnu 2013 (viz mapka).

S podrobnějším popisem, nabídkou parametrů a i cen za základní konfigurace jednotlivých GNSS přijímačů se můžete seznámit na stránkách společnosti GEOPEN, s.r.o. >>.

Některé z GNSS přijímačů firmy JAVAD

RTK v S-JTSK

RTK v S-JTSK

  • jeden GNSS přijímač,
  • dvě SIM karty,
  • jeden kontroler,
  • globální klíč GK2013,
  • NTRIP korekce od libovolného poskytovatele,
  • žádné propojovací kabely při měření.

Aktuální cena RTK sestavy

 

 
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti