JAVAD GNSS

... a v rukou máte TRIUMPH

Automatizované měření v terénu - Lift & Tilt

GNSS příjímač Triumph V.S. čte vaše myšlenky

Pod názvem Lift & Tilt se skrývá unikátní funkce přijímače Triumph VS, která umožňuje automatizované měření. Je-li měření v režimu Lift & Tilt aktivováno, není nutné se dívat na displej zařízení a dokonce se jej nemusíte ani dotknout. Vypadá to, že Triumph V.S. čte vaše myšlenky!

Začátek měření

Triumph V.S. je vybaven senzory, které automaticky spustí měřeníLift - začátek měření na bodě, pokud postavíte přijímač do svislé polohy (odchylka od svislice musí být menší než ). Nejenže se měření spustí automaticky, ale navíc dochází k neustálému kompenzování odchylky od svislice. O probíhajícím měření vás informují zvukové signály, přičemž v hlučném prostředí lze připojit a používat i sluchátka. Ke každému měření můžete navíc prostřednictvím vestaveného mikrofonu nahrát i hlasový záznam.

 

Ukončení měření

Pokud chcete měření v daném místě ukončitTilt - konec měření na bodě, stačí přijímač Triumph V.S. naklonit (více než 15° od svislice) a pak můžete přejít k dalšímu bodu. Po naklonění přijímač automaticky ukončí měření a uloží údaje do vnitřní paměti.

 

Měření dalších bodů

Na dalměření na dalším bodě - LiftTilt - konec měření na dalším boděším bodě opět postavte přijímač do přibližně svislé polohy; měření bude ihned aktivováno. Číslo bodu se automaticky zvýší o 1. Samozřejmě je možné čislo bodu upravit nebo přepsat. To ale jíž musíte přes klávesnici, kterou si vyvoláte na dotykovou obrazovku.

 

V případě měření parcely, můžete tímto způsobem zaměřovat jednotlivé lomové body a po zaměření posledního z nich a po stisknutí tlačítka Parcel End se tvar pozemku okamžitě zobrazí na displeji, včetně vypočtené plochy a jeho obvodu.

Nastavení funkce Lift & Tilt

RTK v S-JTSK

RTK v S-JTSK

  • jeden GNSS přijímač,
  • dvě SIM karty,
  • jeden kontroler,
  • globální klíč GK2013,
  • NTRIP korekce od libovolného poskytovatele,
  • žádné propojovací kabely při měření.

Aktuální cena RTK sestavy

 

Podívejte se...

Obrazovky aplikace Triumph VS

Vidouokázky a výuková videa

 
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti