JAVAD GNSS

... a v rukou máte TRIUMPH

Javad vyrábí špičkové GNSS přijímače

Přijímače pro zpracování GNSS signálů

Základním stavebním kamenem všech GNSS přijímačů Javad je technologie Triumph, jejímž hmatatelným produktem je čip Triumph, který zajišťuje prostřednictvím 216 kanálů (All-in-view) bezproblémový příjem signálů ze všech dostupných nebo budovaných satelitních sítí. Každý GNSS přijímač je umístěn v odolné schráncea liší se množstvím funkcí a samozřejmě i vybavením celého zařízení. GNSS přijímače Javad umožňují zpracování signálů ze satelitních sítí systémů GPS, GLONASS (když vyjmenujeme ty funkční). Technologicky jsou přijímače již nyní připraveny na signály systémů Galileo, Compass, QZSS... Síť CONGO

Nejvyužívanější GNSS přijímače od Javad

S podrobnějším popisem, nabídkou parametrů a i cen za základní konfigurace jednotlivých GNSS přijímačů se můžete seznámit na stránkách společnosti GEOPEN, s.r.o. >>.

RTK v S-JTSK

RTK v S-JTSK

  • jeden GNSS přijímač,
  • dvě SIM karty,
  • jeden kontroler,
  • globální klíč GK2013,
  • NTRIP korekce od libovolného poskytovatele,
  • žádné propojovací kabely při měření.

Aktuální cena RTK sestavy

 

 
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti