JAVAD GNSS

... a v rukou máte TRIUMPH

Victor VS - kontrolér nové generace

Barevná dotyková obrazovka s vysokým rozlišením

Barevná dotyková obrazovka s vysokým rozlišením

Victor VS je kontroler nové generace s velkou 4,3" barevnou dotykovou obrazovkou se skvělým rozlišením 800x480 pixelů, což je, pro ilustraci, dokonce lepší rozlišení než má populární iPod. Kontroler Victor VS byl vytvořen podle revolučního GNSS přijímače Triumph V.S. jako alternativa pro ty, kteří při měření využívají standardní sestavu GNSS přijímače a antény na výtyčce, kterou ovládají ručním kontrolérem. Na výtyčku s přijímačem se kontrolér nasazuje prostřednictvím držáku, který dovoluje jeho umístění pro ovládání levou i pravou rukou. Komunikace je bezdrátová, a to prostřednictvím Bluetooth.Bluetooth je součástí kontroléru Samozřejmostí jsou i vestavěné porty USB a RS232.

Kontrolér Victor VS má navíc i vestavěný fotoaparát pro snímání situace, hlasový záznamník a reproduktor. Samozřejmostí je vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům (IP55) a dlouhá výdrž na jedno nabití dvou nezávislých baterií (cca 10 hodin práce). K nabíjení není potřeba nic než nabíječka 220V, která je součástí sestavy a která dobije baterie do pěti hodin. Podobně impozantní je i rozsah teplot, při kterých je kontroler Victor VS pracovat - od -35°C do +75°C. Hmotnost zařízení je 660g.Vysoké rozlišení obrazovky

Vnitřní software je samozřejmě lokalizován do češtiny.

Victor VS obsahuje dva aplikační programy (Tracy a Triumph VS) a v sestavě s GNSS přijímačem Triumph-1 je připraven pro měření a vytyčování metodou RTK i pro řízení sběru dat pro post-processing.

RTK v S-JTSK

RTK v S-JTSK

  • jeden GNSS přijímač,
  • dvě SIM karty,
  • jeden kontroler,
  • globální klíč GK2013,
  • NTRIP korekce od libovolného poskytovatele,
  • žádné propojovací kabely při měření.

Aktuální cena RTK sestavy

 

 
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti