JAVAD GNSS

... a v rukou máte TRIUMPH

Zpět

Javad Triumph V.S. - revoluce v GNSS

Přidáno: 17.09.2010 06:48:00 Počet shlédnutí: 2731

17 Září 2010

Nový Triumph V.S. je revoluční kompaktní přijímač společnosti Javad GNSS, který je složen z vysoce přesné antény pro příjem signálů GPS, GLONASS a Galileo, z 216-ti kanálového GNSS přijímače a ještě i z ručního počítače s barevnou dotykovou obrazovkou. A pozor! Triumph V.S. má obrazovku, která má vyšší rozlišení než populární iPhone.

Již při představní nového přijímače Triumph VS v San Jose bylo všem návštěvníkům zřejmé, že jsou svědky vzácného okamžiku. Představte si, že máte tři špičková zařízení, který jste až doposud museli nosit odděleně. Ani jste nikdy nepředpokládali, že by to mělo být jinak. A nyní se vše změnilo.

 

Triumph V.S. od společnosti Javad GNSSDr. Javad Ashjaee opět překvapil a představil působivý produkt, který umožní všem uživatelům snadnější a mnohem pohodlnější práci při měření terénu pro geodetické účely nebo pro potřeby GIS. Ano, přesně takový je Triumph V.S. Nejde o žádný výstřelek, ale o revoluční zařízení, které je výslednící nejen posledních dvou let intenzívního vývoje, ale i dlouholeté práce, kterou Dr. Ashjaee spolu se svým týmem na poli GNSS vykonal.

 

Opravdu je se na co těšit! Triumph V.S. v maximálním vybavení obsahuje dva fotoaparáty, které umožňují synchronizované fotografické zachycení situace v době ukládání měřených souřadnic do paměti. Tato verze přijímače Triumph VS má dokonce i mikrofon pro vkládání vysvětlujících hlasových informací v průběhu měření.

Diskuse

(1 komentář)
yadw3w79 Duzow4cld6 07.12.2015 01:23:13

RTK v S-JTSK

RTK v S-JTSK

  • jeden GNSS přijímač,
  • dvě SIM karty,
  • jeden kontroler,
  • globální klíč GK2013,
  • NTRIP korekce od libovolného poskytovatele,
  • žádné propojovací kabely při měření.

Aktuální cena RTK sestavy

 

 
Tato stránka používá cookies. Vice info