JAVAD GNSS

... a v rukou máte TRIUMPH

Zpět

Družicové metody v geodézii a katastru

Přidáno: 04.02.2010 16:56:00 Počet shlédnutí: 3215

04 Únor 2010

Dne 4. února 2010 se u příležitosti 13. ročníku mezinárodního semináře Družicové metody v geodézii a katastru v Brně na VUT konala doporovodná výstava na které se mohli návštěvníci seznámit se špičkovými GNSS systémy pro měření v satelitních sítích GPS i GLONASS od firmy JAVAD GNSS.

Děkujeme všem účastníkům semináře Družicové metody v geodézii a katastru, kteří navštívili naši expozici a zajímali se špičkovou sestavu GNSS přijímače Triumph, kontroleru Victor a obslužného programu Tracy od firmy Javad GNSS z USA.


Javad Triumph-1 na výstavěGNSS přijímač Javad Triumph byl vyvinut pro příjem satelitních signálů sítí GPS, GLONASS i GALILEO. Je ideální jak pro metodou RTK tak i sběr dat pro následný post-processing. GNSS sestava Javad samozřejmě dovoluje při RTK vytyčovat a měřit přímo v souřadnicích systému S-JTSK. Přijímač Triumph byl úspěšně testován pro příjem korekcí ze všech dostupných sítí referenčních stanic u nás - Czepos, TopNET i VRS Now.

 

Diskuse

(0 komentářů)
Žádné komentáře

RTK v S-JTSK

RTK v S-JTSK

  • jeden GNSS přijímač,
  • dvě SIM karty,
  • jeden kontroler,
  • globální klíč GK2013,
  • NTRIP korekce od libovolného poskytovatele,
  • žádné propojovací kabely při měření.

Aktuální cena RTK sestavy

 

 
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti